Sexting

Sexting, başlı başına haz veren bir aktivite ve her şeyde olduğu gibi bu konuda da beceri gerekli. Size rehberlik edebilecek birkaç ipucu topladık. Tahrik edici konuşmanın Shakespeare’i olacağınızı garanti edemesek de işinize yarayacakları kesin:

1- Çıplak fotoğraf isteyip karşılığında hiçbir şey vermemek kabalıktır: Kendinize gelin ve karşılığında bir şeyler gönderin. En azından iltifatlara boğun onu. Telefonunuza gelen çıplak resme karşılık olarak gözlerini kapatan maymun emojisi yollamayın!

2- Çıplak fotoğraflar elinizdeki silahlardan yalnızca biridir: İyi bir sexting sanatçısı, işin fotoğraflardan çok, dil ile ilgili olduğunun farkındadır. Gerçek hayattaki tahrik edici konuşmalarda olduğu gibi, ona, neler yapmak istediğinizi anlatmalısınız. Ve nerede ve neden…

3- Kendinizi mesajlaşma ile sınırlandırmayın: Whatsapp kullanın, snap atın ve hatta bir kartın üzerine bir şeyler karalayıp posta kutusuna atın. Bir düşünün: ortaçağda insanlar, sexting için el yazısı mektuplar kullanıyorlardı. Mors alfabesi bile deneyebilirsiniz…Tabii isterseniz…

4- “Gel, benimle seviş” isteklerinden fazlasını yollayın: Sexting – seksin kendisinde de olduğu gibi – karşılıklı iken güzeldir; yavaşça gelişirken. Hatta, bilirsiniz, duygusal olursa daha da iyi. Birinden çok mu hoşlanıyorsunuz? Hatta belki de aşıksınız? Muhtemelen söylemeniz gerekiyor, seksi şeylerle birlikte.

5- Hatırlamanız gereken en önemli şey şu: Yastık sohbetleri, gerçek yastıklar için saklanmamalı. Bir makinenin aracılık yapması, sexting’i daha az güçlü yapmıyor. Sexting, dijital ve ‘insan’ benliklerimiz arasındaki ayrımı sarsar. ‘Seni istiyorum’ içerikli bir mesaj, kulağınızdaki bir fısıltı kadar heyecanlı olabilir.

Her kadının bilmesi gereken 5 sexting kuralı

Çıplak fotoğrafları ifşa olan ünlülerden, internete sızan 200.000 Snapchat görseline; telefondan fazlasıyla özel bilgiler paylaşmak, açık bir şekilde riskli bir hareket haline geldi. Yapılan araştırmalar, sexting’in açık ve net bir avantajının olduğunu ortaya koyuyor: partnerinize seksi mesajlar göndermek, yalnızca yataktaki işleri ateşlendirmekle kalmıyor; aynı zamanda da özgüveninizi artırıyor, aranızdaki bağı güçlendiriyor ve kendinizi cinsel açıdan ifade etme yolları keşfetmenize yardımcı oluyor.

Elbette ki aceleci davranıp yanlış zamanda mesaj attığınızda, yanlış veriyi paylaştığınızda ya da konuşmalarınızı ve snaplerinizi, yanlış ellere düşme riski altında bıraktığınızda, bunların hiçbir önemi kalmıyor. Bu sexting rehberi, özel hayatınıza darbe vurmadan seks hayatınızı canlandırmanıza yardımcı olacak:

Sevda Evci

http://www.ladyera.com.tr

View more posts from this author

Bir cevap yazın