SEKSTEKİ EFSANELER

1872 yılında Alman anatomist, kitabında, hastalarından birinin şu talihsizliğini anlatıyor: Erkek, penisini bir türlü vajinadan kurtaramıyor. Uzunca bir süre bütün çabalar boşa gittikten sonra açılıyor.

* 1869 yılında Dr. Sylvius, acil bir penis captivus olayı üzerine otele çağrılıyor. Doktor otelde yeni evlileri perçinleşmiş bir durumda buluyor. Kendilerine kloroform (chloroforme) koklatıyor ve kas spazmını giderici ilaçlar veriyor, bunları yaptıktan sonra erkeğin penisi acınacak bir durumda dışarı çıkıyor.

* 1879 yılında Fransa’da kadın hastalıkları uzmanı Dr. J. Hubert hastalarından birinin, cinsel birleşme sırasında, penisin vajina içinde kapana kısılmış bir canlı gibi kaldığını yazıyor. Yine başka bir olayı da şöyle anlatıyor: Bir gün önce evlenmiş olan bir çift tarafından penis captivus olayı dolayısıyla sabahın ikisinde çağrılıyor. Karı kocanın bağırıp çağırdıklarını ve ağladıklarını görüyor. Hapsolmuş bir penis, onların ayrılmalarına engel oluyor. Erkeğe yapılan bir morfinden sonra karı-koca birbirlerinden ayrılabiliyor. Bu olay bir daha tekrarlanmıyor.

* Alman Seksoloğu Y. Bloch, Bremen şehrinde bir liman işçisinin birleşmeden sonra eşinden ayrılamadığını ve orada toplanan halkın bir ambulans çağırarak çifti hastaneye kaldırdığını ve ancak kloroform ile bayıldıktan sonra ayrılabildiklerini bildiriyor.

* 1965 yılında, Amerika’da bir dergide, şu olay anlatılıyor: Sabahın ikisinde, bir erkeğin sokağın tenha bir yerinde, bir kadınla sıkı sıkı yapıştıkları görülüyor ve hastaneye kaldırıldıktan sonra hapsolan penis dışarı çıkarılabiliyor.

Merve Estrogenolit

http://www.estrogenolit.net

View more posts from this author