SEKSTE ÖZNE OLMAK

Estrogenolit Hap
Partnerlerinin kendilerine dair cinsel arzularını yitirdiğinden şikâyet edenlerin çoğunluğunu kadınlar oluşturmaktadır. Çünkü kadınlar için seks çoğu zaman boşalmak, orgazm olmak veya kaç defa seks yapıldığı değildir, arzulanmaktır, erkeğin arzulu bakışlarını üzerlerinde yakalamaktır, tutkuyla dokunuşları hissetmektir, erkeğin sekse davet eden sözlerini aşkla duymaktır, bir erkeğin “sekse dair öznesi” olabilmektir. Kadın için seksi isteyen bir erkek değil, kendisini arzulayan bir erkek makbuldür. Sadece seksi isteyen erkek için kadın bir“nesne”dir ama sadece hayatındaki kadını arzulayan erkek için kadın bir “özne”dir. İşte o zaman seks kadın için harika olur. Ve harika bir seks ilişkisi, kadını özel ve değerli hissettirir, sevildiğini ve güzel olduğunu düşünmesini sağlar, gevşetir, rahatlatır, yumuşatır, yüreğindeki sevgiyi daha derin bir şekilde yaşamasını ve partnerinin kendisine olan aşkını en iyi biçimde hissetmesini sağlar. Erkeğin arzulu ve sevgi dolu dokunuşları, kadında partnerinin gözünde çok özel ve değerli olduğuna dair hiçbir kuşku bırakmaz. Kadının ruhunun derinliklerindeki sevgi açlığı partnerinin aşk, şehvet ve sevgi dolu ilgisiyle tatmin olur.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Böylece dişi enerjisi serbest kalan ve erkeğinin eril aşkına kendini teslim eden kadın, sevmek ve sevilmek arzusunu tümüyle tatmin eder, var olan tüm gerginliklerinden kurtulur, daha anlayışlı ve daha sevgi dolu olur, erkeğin pozitif taraflarına odaklanabilir.
ERKEK DEĞİL ADAM OLMAK…
“Erkek” seks yapar ama “adam” sevişir, aşkla, şehvetle, eril gücüyle bir kadına verir kendini. Erkekler için sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşamın ifadesi, çok yanlış bir şekilde, “sekste başarılı olmaktan ve partnerini tatmin etmek”ten geçer, oysa bu doğru bir yaklaşım değildir. Doğru olan hissederek aşkla sevişmektir, düşünmek ve performansa odaklanmak yerine dokunuşların büyüsüne kendini bırakabilmektir, anda hazır olup, sekste her şeyin kendiliğinden gerçekleşmesine müsaade etmektir. İşte o zaman erkekler performanstan uzaklaşıp, partnerlerine olan sevgi ve aşklarını, tutku ve bağlılıklarını yeniden canlandırmanın bir yolunu bulurlar, kadının dişi sıcaklığını, sevgi ile yoğrulmuş yakınlığını hissedebilirler, adeta cennetin bahçelerinde gezinip, en lezzetli meyvelerin tadına bakabilirler. Kendiliğinden ortaya çıkan tatmin olma duygusu, erkeğin sevgisinin kabul edildiğinin de yanıtıdır, sevme ve sevilme arzusunun doyurulmasıdır, kendi partnerinin içinde, derinlerde bir yerde hep kaldığının ve kalacağının teminatıdır.
Estrogenolit Hap

Merve Estrogenolit

http://www.estrogenolit.net

View more posts from this author

Bir cevap yazın