SEKS BEKLER Mİ

Estrogenolit Hap


Günümüz, teknolojik gelişmelerle müthiş konforlar sunarken, aşırı hız ve bilgi yoğunluğunun getirdiği yüklerle bizi boğmakta. Ayrıca ekonomik sorunlarımız, trafik, onca kalabalıklığına rağmen son derece yalnız hissettiren metropol hayatının dayattıkları… Zaman zaman patlama noktasına geliyoruz, sorunların altında boğuluyoruz.

Nedense her türlü zorlu hayat olayında, günlük hayatın streslerinde ilk önce cinselliğimiz feda edip rafa kaldırıyoruz. “Amaan şimdi dizi izlemek, uyumak varken kim uğraşacak?” noktasındayız belki de.

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

Seks hayatımız orkideler gibidir. Eğer orkide baktıysanız çok iyi bilirsiniz. Orkide bakımı en zor bitiklerdendir. Suyunun cinsi, ısısı, miktarını çok iyi ayarlayacaksınız. Bulunduğu yeri sevmesi gerekir. Gözünün içine bakmanız, büyük bir nezaket ve dikkatle ilgilenmeniz gerekir… Ve onca emeğinizin sonunda bir bakarsınız kuru dalların arasından minicik, yeşil bir uç vermiş… Bu gelecek kocaman çiçekli bir dalın müjdecisi ve sizin çabalarınızın da mükafatıdır aynı zamanda.

Seks Bekler mi? Diye sormuştum başlıkta. Evet sizin ittiğiniz karanlık  ve az kullanılan köşelerde umutla bekler, bir gün kendinizi dolayısıyla cinselliğinizi de hatırlayıp gereken ilgiyi göstermenizi. Ama beklerken gitgide solar, canlılığını kaybeder…                                                             

Hadi siz de günlük hayatın zorluklarıyla yapraklarını dökmüş orkidelere dönen seks hayatınızı kaldırdığınız raftan indirin, şimdi ona uzman ellerin desteğiyle bakım verme zamanı…

Estrogenolit Hap

Merve Estrogenolit

http://www.estrogenolit.net

View more posts from this author

Bir cevap yazın