CİNSEL PERFORMANS ARTIRICI İLAÇ KULLANIMINDAKİ ARTIŞIN SEBEPLERİ

Estrogenolit Hap

Cinsel performansı ve isteği artırıcı ilaç kullanımı yeni bir durum değil. Gün geçtikçe kimyasal ve bitkisel ürünler çeşitleniyor.

CİNSEL PERFORMANS ARTIRICI İLAÇ KULLANIMINDAKİ ARTIŞIN SEBEPLERİ

Dünya nüfusunun giderek yaşlandığını ve ölüm yaşının yükseldiğini düşünüldüğünde, ilerleyen yıllarda cinsel performansı artırıcı ilaçlara daha fazla ihtiyaç duyacağımızı söyleyebiliriz.

Ancak cinsel performans ilaçlarının kullanımındaki hızlı artışına ve gelecek tahminlerin bu ilaçların tüketiminin daha da artacağını gösteriyor olmasına karşın, bu yönde yapılmış pek fazla araştırma yok.

Bunun yanı sıra yakın zamanda yayınlanmış olan bilimsel bir araştırma, cinsel performansı artırıcı ilaçların kullanımındaki artışın ne ölçüde olduğunu ve bu ilaçları tercih eden popülasyonun özelliklerini tanımamız açısından oldukça bilgilendirici nitelikte.

Soruya verilen cevaplara göre cinsel performansı artıran ilaçlar, tahmin edebileceğiniz gibi erkekler arasında kadınlara göre çok daha yaygın. Anketten elde edilen sonuçlara göre araştırmaya katılan erkeklerin %12.9’u daha önce en az bir kez cinsel birlikteliği sırasında performans artırıcı ilaç kullanmış. Kadınlardaysa bu oran yalnızca %1.9.

Ayrıca yine öngörebileceğiniz üzere, cinsel performansı artırıcı ilaç kullanımı yaşa göre farklılıklar gösterebiliyor. Yaşı 16 ile 34 arasında olan erkek katılımcıların %9.2’si cinsel performans artırıcılara ihtiyaç duyduğunu belirtirken, 55-74 yaş arasındaki erkeklerde bu oran ikiye katlanarak %18.9’a ulaşabiliyor. İlginç olansa bu eğilimin kadınlarda tersi yönde olması. Araştırmaya katılan kadınlardan daha genç olanların %3,1’inin cinsel performansı artırıcı ilaçlar kullandığı sonucuna karşın, kadınlarda yaş ilerledikçe bu oranın %1.2’ye gerilediği gözlemleniyor.

Yaşa ek olarak, sigara kullanımı, alkol tüketim miktarı ve sıklığı, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, cinsel birliktelik yaşanan partner sayısı, korunmasız cinsel ilişki gibi bir çok farklı faktör, bireylerin cinsel performans artırıcı ilaçlar kullanması üzerinde etkili.

Araştırmada çok sayıda katılımcı bulunması ve farklı yaşlarda katılımcılara yer verilmesi araştırma sonuçlarını geçerli kılsa da, sorulan soruların ne tip ilaçlar kullanıldığını kapsamıyor oluşu, ilacın doktor tarafından yazılmış olup olmadığının bilinmesi araştırma sonuçlarının güvenilirliğini kısıtlar nitelikte.

Son olarak tavsiyemiz kimyasal ürünlerden uzak durmanız. %100 bitkisel ürünlerimiz için www.estrogenolit.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Estrogenolit Hap

Yasemin Estrogenolit

http://www.estrogenolit.net

View more posts from this author
2 thoughts on “CİNSEL PERFORMANS ARTIRICI İLAÇ KULLANIMINDAKİ ARTIŞIN SEBEPLERİ
  1. ilkay salur

    estrogenolit performans artıcı ürünü sorun yaşadığım partnerim benim için internetten araştırıp sipariş vermiş.ben inanmıyordum ama kullanmak istedim ve 2 saat yaşamadığımız bir ilişki yaşadık.Tavsiye ediyorum teşekkürler

     
  2. özgür sevgi

    Ürünü tereddüt içerisinde sipariş ettim.Eşimde isteksizlik son zamanlarda artmıştı bayan istek arttırıcı damla siparişi verdim eşime kullandırdım.bu kadar etkili olacağını beklemiyordum çok teşekkür ediyorum

     

Bir cevap yazın